Basen

Wychowankowie Ośrodka Szkolno-Wychowawzcego oraz grupa dzieci z Długopola Zdroju mają możliwość uczestniczenia w zajęciach na basenie, dzięki realizowanemu projektowi współfinansowanemu przez nasze Stowarzyszenie oraz Gminę Bystrzyca Kłodzka p.n.: "Prowadzenie cyklicznych zadań z zakresu sportu i rekreacji ruchowej dla dzieci oraz mlodzieży szkolnej zagrożonej chorobami cywilizacyjnymi". Zajęcia prowadzone są na basenie mieszczącym się w "Dworze Eliza" w Długopolu Zdroju. Poprzez udział w tych zajęciach pragniemy pomóc dzieciom i młodzieży dotkniętej chorobami współczesnego świata, jakimi są wady postawy czy otyłość, o których głośno mówi się w mediach i dostrzeżonych przez lekarzy. Ponadto angażując dzieci i młodzież z terenu Gminy Bystrzyca Kłodzka chcemy pokazać im alternatywne dla " siedzenia przed telewizorem i komputerem" sposoby spędzania czasu wolnego.