Konkurs ekologiczny

Konkurs ekologiczny. W poniedziałek 18 grudnia 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Kłodzku nasi uczniowie: Katarzyna Piechaczek, Mikołaj Kowalski, Adrian Pawlaszek wraz z panią Beatą Gałuszą otrzymali nagrody za zajęcie lll miejsca w konkursie plastycznym "Wszystko dla czystego powietrza". Przedmiotem konkursu była praca w formie makiety wykonana techniką dowolną. Nagrody wręczyli Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń, Etatowy Członek Powiatu Kłodzkiego Piotr Marchewka, dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Powiatu Kłodzkiego Agnieszka Kopaczyńska, dyrektor Wydziału Oświaty Powiatu Kłodzkiego Ewa Piszczek. We wtorek 19 grudnia 2023 roku w naszym Ośrodku przedszkolaki z grupy drugiej: Sara Alhamarna, Alex Paul, Jan Żeliszewski i Pani Agnieszka Dzinkowska otrzymali podziękowanie za udział w tym samym konkursie. Dziękujemy za docenienie naszych prac. Dzieci były bardzo szczęśliwe i zachwycone przepięknymi prezentami!