Jesteś tutaj:
  2. Bajkowa wiosna

Bajkowa wiosna

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia, świat z dnia na dzień robi się kolorowy. Dnia 21.03.2024r. w (czwartek) w naszym Ośrodku została zorganizowana uroczystość z okazji : „Pierwszego Dnia Wiosny”. Na początku spotkania nasi uczniowie oraz przedszkolaki przedstawili inscenizację "W marcu jak w garncu", która przeplatana była piosenkami o wiosennej pogodzie oraz układem tanecznym "Taniec slońca".
W tym roku wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz Pani Dyrektor, przebrali się za postacie z bajek, baśni, legend i klechd polskich. W kolorowych i pomysłowych strojach wzięliśmy udział w korowodzie z Marzanną, przepięknie wykonaną przez Panią Bogusię i Panią Halinę, by pożegnać Zimę i cieszyć się z nadejścia nowej pory roku. Teraz już mamy pewność, że Wiosna zawitała do nas na dobre🙂