Jesteś tutaj:
  2. Święto KEN

Święto KEN

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. W tym roku przypada 250 rocznica powołania KEN.
I właśnie z tej okazji 12 października 2023 roku cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu. Młodzi artyści pod kierunkiem nauczycieli przygotowali program artystyczny, wyrażając w ten sposób podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Wspaniałym tłem tego występu była dekoracja.
Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów.
Uzupełnieniem dzisiejszego święta była przepyszna i pachnąca cynamonem szarlotka , którą klasa SPdP podczas zajęć kulinarnych przygotowała swoim nauczycielom.