Zabawa andrzejkowa z ŚDS Bystrzyca Kł.

We wtorek 28 listopada uczniowie naszego Ośrodka z klasy SPdP uczestniczyli w Zabawie Andrzejkowej na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Bystrzycy Kłodzkiej. Pani kierownik, pracownicy i podopieczni bardzo serdecznie nas przywitali. Na pięknie ozdobionych stołach czekał na nas pyszny poczęstunek: ciasta, różne przekąski, ciepły bigos i napoje. Czarujący DJ wspaniale prowadził zabawę taneczną połączoną z konkurencjami i wróżbami andrzejkowymi. Gorące rytmy muzyczne poderwały nas wszystkich do zabawy. Doskonale bawiliśmy się razem. Na zakończenie otrzymaliśmy świąteczny prezent i słodki upominek. Dziękujemy za niezapomniane chwile i cudowną zabawę. Ten dzień był bardzo wyjątkowy! To była super impreza integracyjna!