Jesteś tutaj:
  2. Rodzaje szkół

Rodzaje szkół

W skład Ośrodka Szkolno – Wychowawczego wchodzą:

Przedszkole

-dla dzieci z różnego rodzajami niepełnosprawnościami (np. autyzm, afazja, niedosłuch),

-oddział z rocznym przygotowaniem przedszkolnym (klasa "0")

Szkoła Podstawowa:

kl. I-III dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, w tym ze sprzężeniami.

kl. I-III dla uczniów w normie intelektualnej z innymi niepełnosprawnościami (np. autyzm, afazja, niedosłuch).

kl. IV-VIII dla uczniów w normie intelektualnej z innymi niepełnosprawnościami (np. autyzm, afazja, niedosłuch).

kl. IV-VIII dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, w tym ze sprzężeniami.

kl. IV-VIII dla uczniów ze sprzężeniami

Szkoła Przysposabiająca do Pracy (ponadgimnazjalna 3 letnia) - dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, w tym ze sprzężeniami.

Jeśli po tym, co przeczytaliście Państwo powyżej, nie jesteście pewni czy Wasze dziecko może uczęszczać do naszej placówki skontaktujcie się z nami – odpowiemy, poradzimy, pomożemy na to i wiele innych pytań dotyczących kształcenia specjalnego.