XIII rocznica nadania imienia Ośrodkowi

01.10.2020 r.  w naszej placówce odbyła się  uroczystość z okazji XIII rocznicy nadania imienia Ośrodkowi pod hasłem "Owady w naszym środowisku".

Uroczystość rozpoczęto prezentacją sztandaru, na którym znajduje się  logo.

P. T. Pawłowska przypomniała wszystkim historię naszego sztandaru i zwróciła szczególną uwagę na to, do czego zobowiązuje nas imię placówki.

Uczniowie pod kierownictwem p. Teresy i p. Marzeny przygotowali część artystyczną. Śpiewali piosenki o owadach, recytowali wiersze, odgadywali tematyczne zagadki.  Podczas przekazywania informacji o pszczołach  mieli okazję spróbować pyszny miód.  W dalszej części zostały nagorodzone albumy "O wodzie" i został rozstrzygnięty konkurs czystości w grupach wychowawczych. Zwycięzcą gratulujemy!!!!

Pod koniec uroczystości odbyły się warsztaty plastyczne podczas, których z materiałów wtórnych  powstały kolorowe owady naszych łąk i lasów.