Zakończenie roku szkolnego

25.06.2021 r. odbyło się  zakończenie roku szkolnego 2020/2021.  Ze względu na okres pandemii nie było uroczystego apelu jak w poprzednich latach. Uczniowie odbierali wręczane przez p. dyrektor i wychowawców  świadectwa na boisku szkolnym.  Pani dyrektor podziękowała rodzicom a w szczególności Państwu Małgorzacie i Andrzejowi Rusak za dobre serce, bezinteresowną pomoc i życzliwość dla placówki.  W szczególny sposób pożegnała również  p. Halinę Stasiełowicz i  p. Helenę Michalską wieloletnie nauczycielki naszej placówki, które w tym roku postanowiły odejść na zasłużoną emeryturę.  Życzymy paniom wszystkiego najlepszego a wszystkim życzymy, by czas wakacji był pełen wrażeń i niezapomnianych chwil.