Leśny Rajd Jesienny

26.10.2021 r. uczniowie klasy I-III SPdP i uczennice klasy VII SP wzięli udział w III Międzyszkolnym Leśnym Rajdzie Jesiennym zorganizowanym przez Nadleśnictwo w Międzylesiu. Rajd miał charakter pieszej wędrówki turystyczno-edukacyjnej na trasie Czerwony Strumień-Kamieńczyk-Lesica. Wycieczka pozwoliła młodzieży odkryć leśne tajemnice świata roślin i zwierząt oraz bliżej poznać zadania i pracę leśników. Uczniowie mięli też okazję  wykazania się przy tworzeniu prac artystycznych. Piękne ramki z gałęzi i elmentów przyrodniczych, które wykonali będą zdobiły wnętrza budynku Nadleśnictwa.  Spotkanie zakończyło się leśną biesiadą przy ognisku połączoną z pieczeniem kiełbasek. Wszyscy uczestnicy rajdu  zostali obdarowani upominkami i słodkościami. Dziękujemy pani Joannie Krawiec, pani Dorocie Koczergo i panu od pieczonych kiełbasek za wspaniale spędzony dzień.