Pasowanie przedszkolaków i uczniów klas pierwszych

05.11.2021 r. w naszym Ośrodku odbyło się  uroczyste pasowanie na ucznia  i przedszkolaka. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych i przedszkolaki ślubowali być dobrymi Polakami i godnie reprezentować naszą placówkę. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor B.Włodarczyk dokonała symbolicznego pasowania na ucznia i przedszkolaka  dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili Karolinka, Oliwia, Wojtuś,  Alex, Sandra i Marysia  stali się nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!  Szkoda , że nie mogło być z nami Sary, która też dołączyła do naszego grona.   Pierwszakom  i przedszkolakom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w murach naszego OśrodkaUśmiech.