Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 10 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Bogatą część artystyczną otworzyło przedstawienie teatralne "Brzydkie kaczątko" przygotowane przez uczniów uczestniczących w kole teatralnym. Następnie rodzice wysłuchali piosenek i utworów instrumentalnych przygotowanych przez uczniów należących do koła muzycznego. Natomiast dzieci należące do koła tanecznego zatańczyły dla rodziców balonowy taniec. Na koniec części artystycznej wystąpiły nasze  przedszkolaki . Zatańczyły do utworu Mama Freddiego. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek oraz prezentacja multimedialna. Dużą niespodzianką dla rodziców  okazała się fotobudka. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.