Święto KEN

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.

I właśnie z tej okazji 13 października 2022 roku cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów . Młodzi artyści pod kierunkiem nauczycieli przygotowali program artystyczny, wyrażając w ten sposób podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Wspaniałym tłem tego występu była dekoracja przygotowana przez Panią Urszulę Suchoń i Panią Agnieszkę Dzinkowską. Wszystkim składamy serdeczne życzenia.