Wizyta w Domu Dziecka

21.11.2022 r. uczniowie Naszego Ośrodka przekazali plakat motywacyjno-wspierający podopiecznym Domu Dziecka w Kłodzku. Podczas spotkania w placówce Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w Kłodzku uczniowie zapoznali się z działaniem i funkcjonowaniem placówki. Wzięli udział w zajęciach integracyjnych wraz z podopiecznymi Domu Dziecka. Dzisiejszy wyjazd doprowadził Nas do refleksji, że posiadanie swojego własnego domu, pokoju to cenna rzecz. W ramach podziękowania za gościnę, podarowaliśmy dzieciom z Domu Dziecka słodki podarunek, co się okazało adekwatne do sytuacji, gdyż jeden z podopiecznych miał urodziny. Zaśpiewaliśmy wspólnie Sto Lat. Wycieczka zorganizowana przez Panią Psycholog Ośrodka.