Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
20 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość. Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości. W pięknie udekorowanej sali dzieci z przedszkola i i szkoły przedstawiły program artystyczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając ich gromkimi brawami. Babcie i dziadkowie wzięli udział w warsztatach artystycznych, na których wraz z wnukami wykonali portret babci i dziadka z wykorzystaniem płyty CD i innych materiałów.
Po wykonaniu prac artystycznych i wręczeniu upominków wykonanych przez naszych uczniów, nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowali nauczyciele przy współpracy z rodzicami.
Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta życzymy zdrowia i radości z wnuków.