BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 10 lutego br. w przedszkolu odbyła się długo wyczekiwana atrakcja dla dzieci – bal karnawałowy. Na przedszkolaczki czekały różnorodne zabawy, wspólne tańce, śpiewy i zawody. Dzieci wcieliły się w różne postacie, nie tylko te bajkowe - był astronauta, myszka, piłkarz Ronaldo, żółwik i kostek oraz dwoje karateków😁👏Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze. Tego dnia maluchy wykonały również kolorowe maski karnawałowe, a na zakończenie spotkania na dzieci czekała niespodzianka w postaci poczęstunku.

Bal dostarczył wielu pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym😊👍